Apie UAB "Metransa"

  Bendrovė įsteigta 2001 m. vasario 26 d.  Ji yra įregistruota atliekų tvarkytojų valstybės registre (registro Nr. REOBJ0013342), turi licenciją leidžiančią tvarkyti išeikvotus švino – rūgštinius akumuliatorius , nikelio - kadmio akumuliatorius, šarmines baterijas, alyvinius elektros transformatorius, naudotus hidraulinius (tepalinius) amortizatorius ir pan. (pavojingų atliekų tvarkymo licencijos Nr. 000453), UAB "Metransa" Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus 2013 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. AV-50, bei 2015-01-27 minėto įsakymo pakeitimu Nr. AV-17 yra įtraukta į turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašą. Aplinkos apsaugos agentūros išduotas Taršos leidimas Nr. TL-V.7-16/2014. Nuo 2012 m. gruodžio mėn. bendrovė yra Antrinio perdirbimo įmonių asociacijos narė.
UAB „Metransa“ atliekų tvarkymo aikštelė yra Vilniuje, adresu V.A. Graičiūno g. 10a. Teritorija užima 0,5 hektaro žemės sklypą, kuriame yra 1000 kv.m. ploto metalinis angaras-sandėlis. Atliekų tvarkymo veikloje naudojami hidrauliniai presai, dujiniai ir dyzeliniai krautuvai, metalo pjaustymo, karpymo, rūšiavimo įranga, sunkvežimiai su manipuliatoriais, konteinerius pervežančios automašinos, 60 tonų sveriamosios galios elektroninės automobilinės svarstyklės ir t.t. Šiuo metu UAB „Metransa“ dirba 27 darbuotojai.

Superkame ir tvarkome bet kokių gabaritų metalo laužą, įvairius metalinius įrengimus, įrenginius, konstrukcijas ar jų sudedamąsias dalis (esant būtinybei, atliekame demontavimo darbus), elektros laidus ir kabelius, metalines pakuotes, švino - rūgštinius akumuliatorius, nikelio - kadmio akumuliatorius, šarmines baterijas, alyvinius elektros transformatorius, hidraulinius amortizatorius. Tvarkome ne tik savo aikštelėje, bet ir klientų nurodytose vietose. Metalo laužą ir kitas atliekas galime išsigabenti ir savo transportu. Įmonėse ūkinės veiklos metu besikaupiančio metalo laužo, akumuliatorių, baterijų, surinkimui siūlome savo konteinerius, kuriuos sutartu laiku keičiame.

60% UAB „Metransa“ apyvartos sudaro metalo laužo ir atliekų eksportas. Mūsų užsienio patrneriai Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vengrijos, Vokietijos, Suomijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos ir Azijos šalių bendrovės..

UAB „METRANSA
V.A.Graičiūno g. 10a
02241 Vilnius
El. paštas: info@metransa.lt
Tel.: 8-698-01380.

Metalo lauzas, metalo laužas