• lt
  • ru
  • en

METALO LAUŽO SUPIRKIMAS

METALO ATLIEKŲ SUPIRKIMAS

Apie mus

Apie UAB „Metransa“

Bendrovė įsteigta 2001 m. vasario 26 d.  Ji yra įregistruota atliekų tvarkytojų valstybės registre (registro Nr. REOBJ0013342), turi licenciją leidžiančią tvarkyti išeikvotus švino – rūgštinius akumuliatorius, nikelio – kadmio akumuliatorius, šarmines baterijasalyvinius elektros transformatoriusnaudotus hidraulinius (tepalinius) amortizatorius ir pan. (pavojingų atliekų tvarkymo licencijos Nr. 000453).

UAB „Metransa“ Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus 2013 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. AV-50, bei 2015-01-27 minėto įsakymo pakeitimu Nr. AV-17 yra  buvusi įtraukta į turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašą (šiuo metu atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų neišrašome). Aplinkos apsaugos agentūros išduotas Taršos leidimas Nr. TL-V.7-16/2014. Nuo 2017 m. vasario mėn. bendrovė yra Lietuvos komunalininkų ir atliekų tvarkytojų asociacijos narė.

UAB „Metransa“ atliekų tvarkymo aikštelė yra Vilniuje, adresu V.A. Graičiūno g. 10A. Teritorija užima 0,5 hektaro žemės sklypą, kuriame yra 1000 kv.m. ploto metalinis angaras-sandėlis. Atliekų tvarkymo veikloje naudojami hidrauliniai presai, dujiniai ir dyzeliniai krautuvai, metalo pjaustymo, karpymo, rūšiavimo įranga, sunkvežimiai su manipuliatoriais, konteinerius pervežančios automašinos, 60 tonų sveriamosios galios elektroninės automobilinės svarstyklės ir t.t. Šiuo metu UAB „Metransa“ dirba 27 darbuotojai.

Superkame ir tvarkome bet kokių gabaritų metalo laužą, įvairius metalinius įrengimus, įrenginius, konstrukcijas ar jų sudedamąsias dalis (esant būtinybei, atliekame demontavimo darbus), elektros laidus ir kabelius, metalines pakuotesšvino – rūgštinius akumuliatorius, nikelio – kadmio akumuliatorius, šarmines baterijasalyvinius elektros transformatoriushidraulinius amortizatorius. Tvarkome ne tik savo aikštelėje, bet ir klientų nurodytose vietose. Metalo laužą ir kitas atliekas galime išsigabenti ir savo transportu. Įmonėse ūkinės veiklos metu besikaupiančio metalo laužo, akumuliatorių, baterijų, surinkimui siūlome savo konteinerius, kuriuos sutartu laiku keičiame.

60% UAB „Metransa“ apyvartos sudaro metalo laužo ir atliekų eksportas.

Mūsų užsienio partneriai Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vengrijos, Vokietijos, Suomijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos ir Azijos šalių bendrovės.

UAB “METRANSA”

Susisiekite su mumis

    Kaip mus rasti?

    © 2024 UAB "Metransa"

    Skambinti